Skip to main content

ZAPRASZAM CIĘ DO MOJEGO ŚWIATA

Izabela Podleśna

Właścicielka Warsztatu Kosmetologicznego
specjalistka medycyny estetycznej
mgr kosmetolog, linergistka

Moje nastoletnie zainteresowanie kosmetologią przerodziło się w pasję, która pokazała mi drogę do pracy marzeń. Wieloletnia nauka, ukończenie studiów magisterskich, niezliczona ilość szkoleń, upór i determinacja pozwoliły mi na zbudowanie doświadczenia zawodowego, bogatego portfolio oraz rozpoznawalności mojej marki osobistej. Dzięki temu, w 2020 roku z potrzeby piękna powstało moje wyczekane dziecko, miejsce o którym długo marzyłam – warsztat kosmetologiczny. Tu swoją pasję przekuwam w pracę, czego efekty widać w uśmiechach moich klientów.

Na przestrzeni lat odbyłam dziesiątki szkoleń z zakresu makijażu permanentnego, kosmetologii estetycznej, modelowania ust oraz bezpieczeństwa wykonywania zabiegów. Cały czas pogłębiam swoją wiedzę czerpiąc z doświadczenia najlepszych specjalistów, niejednokrotnie przemierzając setki kilometrów na wybrane szkolenia. Wszystko po to, aby zaoferować moim klientom usługi na najwyższym poziomie!

Jestem szczęśliwa, że moja praca jest moją pasją. Spotkasz mnie zawsze uśmiechniętą i pełną pozytywnej energii, którą chętnie się dziele. Swoje baterie najchętniej ładuje na plaży lub w domowym zaciszu zaopatrzona w ukochane koty.

Serdecznie zapraszam cię do mojego świata, w którym możesz poczuć się bezpiecznie. Odpowiem na wszystkie nurtujące pytania, przeprowadzę przez tajemnicze nazwy zabiegów i doradzę odpowiednie dla ciebie procedury.

Do zobaczenia!